ZENITH

ZENITH - CZERWONY TO KOLOR MOCY !

ZENITH DC BATTERY jest częścią U.B.S. UNION BATTERY s.r.l. - firmy akumulatorowej z Włoch. Głównym zadaniem tej firmy jest międzynarodowa promocja produktów - akumulatorów żelowych odwracalnej, czystej energii zasilającej : pojazdy samobieżne, wózki golfowe, wózki widłowe, maszyny specjalne (sprzątające czy podnośnikowe takie jak czyszczarki, zmywarki, zamiatarki, podnośniki magazynowe), łodzie i napędy elektryczne, magazynowanie energii wiatrowej, wodnej i solarnej, oświetlenie awaryjne, sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, systemy alarmowe, zasilanie UPS i wiele innych. ZENITH to zmodernizowane, innowacyjne akumulatory żelowe, o podwyższonej trwałości i odporności, bezpieczne i niewylewne. ZENITH BATTERY - Firma wyspecjalizowana w projektowaniu i budowie akumulatorów przeznaczonych do pracy cyklicznej (Deep Cycle).

POBIERZ CERTYFIKAT AKUMULATORÓW ZENITH

POBIERZ NAJNOWSZY KATALOG AKUMULATORÓW ZENITH 2015

ZENITH sa akumulatorami AGM VRLA (Valve Regulated Lead Acid) przeznaczonymi do nowoczesnych elektrycznych zastosowań trakcyjnych, mobilnych buforowych jak również do zasilania i napędu łodzi i jachtów. ZENITH to specjalnie skonstruowane całkowicie zamknięte i bezobsługowe akumulatory. To unikalne i nowoczesne rozwiązania dla systemów korzystających ze stałego zasilania energią.

ZENITH UNION BATTERY SERVICE MANUFACTURE ITALY

Technologia produkcji, jakość materiałów, poziom wykonania są ściśle kontrolowane tak aby spełniać w sposób niezmienny wymagania Zenith Battery w stosunku do produkowanych we Włoszech przez firmę Zenith najnowocześniejszych ładowarek wysokiej częstotliwości (Zenith High Frequency Battery Chargers).

Akumulatory ZENITH oferowane są w kilku wersjach : ZGL, ZNC, ZPC wykonane w technologii AGM, ZTB wykonane z zastosowaniem ciekłego elektrolitu, ZL wykonane w technologii AGM Deep Cycle oraz najnowocześniejsze ZLS wykonane w technologii Deep Cycle Silicon. Firma AKUM będąc partnerem handlowym na terenie Polski oferuje szybkie dostawy, doradztwo, logistykę oraz serwis.

ZASTOSOWANIA :

*UPS
*Centrale Telefoniczne
*Marynistyczne
*Pojazdy rekreacyjne (Kampery)
*Systemy Alarmowe
*Telekomunikacja
*Napędy elektryczne
*Sprzęt Medyczny
*Głębokie Rozładowania
*Systemy Solarne

UWAGA : Nie należy nigdy rozładowywać akumulatorów bardziej niż w 80%. Głębsze rozładowania grożą uszkodzeniem baterii i nie podlegają gwarancji !

Click to enlarge trifold1.jpgClick to enlarge trifold2.jpg
Wszystkie akumulatory w pojemnościach powyżej 18 Ah są wyposażone w gniazda śrubowe na stosowanie końcówek oczkowych (Zdjęcie nr 1). Na życzenie klienta oferujemy także adaptery do tych akumulatorów (Zdjęcie nr 2).

111111

akumulator-zenith-zgl-120035

33333

akumulator-zenith-zpc-120032

Aby zobaczyć więcej produktów, przejdź do sklepu