logo_fiamm_gruppo_ing_grigio

FIAMM Group jest jednym z 3 największych producentów akumulatorów na całym świecie. Jego produkty charakteryzujące się doskonałą jakością i starannością wykonania znajdują uznanie u szerokiego grona odbiorców. Akumulatory pojemnościowe sprzedawane pod marką FIAMM Neptune produkowane są przez zakład SIAPRA SpA w Avezzano należący do Grupy.

Światowej renomy japoński holding HITACHI przejmuje grupę FIAMM. Efektem fuzji podmiotów HITACHI Chemicals i FIAMM powstała nowa spółka o nazwie FIAMM ENERGY TECHNOLOGY w której HITACHI objęła 51% udziałów - pakiet kontrolny - stając się tym samym właścicielem grupy FIAMM. Zaten nowo powstałe konsorcjum przejmuje kontrolę w zakładach produkcyjnych FIAMM : Veronella, Avezzano, Montecchio Maggiore, Almizano a także wytwórniami w Chinach i Ameryce. Nowy inwestor HITACHI konsoliduje marki :

  • AAA Accumulatori Alto Adige
  • BAREN Batterie
  • AKUMA Batterie
  • FIAMM Automotive Batteries
  • URANIO Accumulatori

Tym samym HITACHI staje się nowym graczem na rynku europejskim i światowym w produkcji akumulatorów ołowiowo-kwasowych samochodowych i przemysłowych wytwarzanych w technologiach silver, calcium, AGM, GEL.

5

6

7

8

Aby zobaczyć więcej produktów, przejdź do sklepu