25 LAT PRACY Z ENERGIĄ !

"AKUM" - Polska prywatna firma rodzinna założona w 1987 pod tą nazwą od roku 1989 wyspecjalizowana w handlu detalicznym i hurtowym akumulatorami i prostownikami. Wieloletnie doświadczenie nabyte w produkcji, imporcie, eksporcie i dystrybucji przyczyniło się do umocnienia pozycji naszej firmy na rynku krajowym, a szeroka gama oferowanych produktów przekonuje do współpracy z naszą firmą coraz większe grono klientów zarówno z kraju jak i z zagranicy. Siedziba firmy AKUM - biura, magazyny, magazyn główny, parkingi, restauracja oraz centrum logistyczne znajduje się w Pruszkowskiej dzielnicy Żbików przy ul. Żbikowskiej 29A ponadto firma posiada cztery filie znajdujące się w Lublinie, Radomiu, Zamościu i Warszawie. Naszymi atutami są solidność i zaangażowanie przez co potrafimy sprostać potrzebom każdego Klienta.

Współpracujemy m.in z Wojskiem, Policją, Koleją, Strażą Pożarną, Energetyką, Lotnictwem, Przemysłem Wydobywczym, Służbami Komunalnymi i Nadzoru Technicznego, Firmami Logistycznymi i Transportowymi oraz wieloma innymi instytucjami.

AKUM Poland jest generalnym importerem i dystrybutorem wielu uznanych marek akumulatorów na terytorium Polski m.in Akum, Zenith, Baren, Deka, Platinium, Kaiser, Sterling, Colorado, FIAMM, Motor Energy, Moto Start. Dodatkowo jesteśmy polskim importerem prostowników, ładowarek, akcesoriów Awelco, Helvi, Zenith, IVT, ANG, H-Tronic, Maksimal, Midtronics, East Penn, UBS, Xunzel, ELECTRO-MEM, Flexcell, MOTIP.

about

*Nazwa i logo AKUM jest zarejestrowanym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP i jakiekolwiek używanie zarówno nazwy jak i słowa AKUM (bez względu na intencje) bez zezwolenia naszej firmy stanowi złamanie Prawa. Jednocześnie informujemy że zamieszczone zdjęcia produktów stanowią wyłączną własność firmyAKUM a ich kopiowanie, powielanie czy używanie w jakikolwiek inny sposób (w całości bądź częściowe) jest zabronione! (Prawo Własności Przemysłowej - Ustawa z dnia 30.06.2000 roku)