electromem

ELECTRO-MEM to włoska firma z doświadczeniem, wiedzą i bogatymi tradycjami produkująca od roku 1976 doskonałej jakości urządzenia prostownicze, rozruchowe, ładowarki elektroniczne, boostery, testery i akcesoria.

Obecnie produkcja oparta jest głównie na technologii inwerterowej która charakteryzuje się wysoką wydajnością, skutecznością, możliwością pracy w szerokim zakresie technologii akumulatorów: Gel, Silicone, VRLA, Ca, Wet. dodatkową zaletą jest zmniejszenie gabarytów produktów. Firma w sposób ciągły dąży do udoskonalenia i wprowadzania najnowszych rozwiązań technologicznych na światowe rynki.

Wyroby oferowane przez firmę ELECTROMEM są dobrze znane wśród profesjonalistów branży samochodowej i techniki akumulatorowej. Znajdują zastosowanie na wszystkich polach od serwisów motocyklowych czy warsztatu aut osobowych bądź ciężarowych począwszy na zastosowaniach marynistycznych, ATV czy RV skończywszy.

Najwyższy poziom wiedzy i produkcji, najlepsza jakość wyrobów, właściwy serwis i dbałość o potrzeby Klientów są synonimem firmy ELECTROMEM.

1

2

3

4

Aby zobaczyć więcej produktów, przejdź do sklepu