xunzel

Użyj siły słońca! Zastosuj eko energię !

Xunzel Soluciones SL jest hiszpańskim producentem najbardziej zaawansowanych techniczne modułów solarnych. Główna siedziba i zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Guipuzcoa rejon Mendaro. Do chwili obecnej produktom firmy Xunzel zaufali klienci z 16 krajów. Firma wytwarza fotowoltaiczne panele solarne będące ekologicznymi urządzeniami służącymi do ładowania akumulatorów kwasowych, AGM oraz żelowych używanych w wielu zastosowaniach. Posiadając Panel o większej mocy, akumulator o odpowiedniej pojemności oraz przetwornice można stworzyć mały samowystarczalny system pozyskiwania energii elektrycznej zasilający dowolne urządzenia. Rozwiązanie jest to idealne zwłaszcza w zastosowaniach rekreacyjnych - na łodziach, kamperach, przyczepach kempingowych, domkach letniskowych. Fotowoltaiczne Panele Solarne XUNZEL utrzymują Twoje akumulatory w stanie pełnego naładowania. Technologia solarów amorficznych pozwala na korzystanie z tych urządzeń w dowolnych warunkach pogodowych - nie jest wymagane silne nasłonecznienie w celu pozyskania energii. Dzięki naszym ładowarkom solarnym Twoje akumulatory będą pracowały w każdym cyklu dłużej i będziesz mógł użyć większej ilości prądu niż dotychczas.

Solar to urządzenie przetwarzające energie słoneczną bezpośrednio na prad elektryczny dzięki efektowi fotowoltaicznemu.

Z dumą prezentujemy urządzenia solarne koncernu Xunzel Soluciones polskim klientom będąc pewnymi, że przyniosą one wiele korzyści oraz radości z bezproblemowego użytkowania ich nabywcom.

ZALETY

Całkowicie bezobsługowe
Wodoodporne
Zdolne do pracy w każdych warunkach dziennych
Idealny do zastosowań takich jak samochody osobowe, SUV-y, off-road, 4x4, łodzie, pojazdy rekreacyjne, przyczepy kampingowe, ogrodzenia elektryczne i innych ...
Współpracuje z akumulatorami kwasowymi, AGM oraz żelowymi
zabezpieczenie przed przeładowaniem i rozładowaniem
Wyposażone w gniazdo zapalniczki samochodowej ułatwiające podłączenie
Dodatkowe otwory montażowe
Kompaktowe wymiary
Odporne na zginanie i udarność

z

x

c

v

Aby zobaczyć więcej produktów, przejdź do sklepu