LogoOhneSubline-Panther-Batterien

PANTHER BATTERIEN GmbH - Niemiecki producent znanych i solidnych akumulatorów Panther. Firma i magazyn główny zlokalizowana w miejscowości Holdorf land Oldenburg, założona w 1986 roku znana jest w Niemczech ale również w większości krajów europejskich - szczególnie we Francji, Belgii, Holandii a także krajach skandynawskich jak i na rynku rosyjskim. Producent gwarantuje najwyższą jakość swoich wyrobów które charakteryzuje najwyższy poziom technologiczny oferowanych akumulatorów.

Najważniejsze atuty akumulatorów Panther Batterien :

 1. Niemiecka jakość, technologia i precyzja wykonania
 2. Najwyższy stopień bezobsługowości
 3. Idealne dopasowanie programu do potrzeb rynku.
 4. Spełniane wymogi co do sposobów i standardów wykonania
 5. Pełna gama katalogowa

Firma Panther Batterien posiada dziś ponad 30-letnie doświadczenie na rynku akumulatorowym. Mając gigantyczne magazyny i dobrany zespół fachowców jest w stanie dostarczyć swoje wyroby do niemal każdej branży przemysłowej.

W programie producenta znajdują się akumulatory :

 1. Rozruchowe - przeznaczone do pojazdów motocyklowych, samochodów osobowych także w technologii EFB oraz AGM.
 2. Rozruchowe przeznaczone do aut ciężarowych, pojazdów rolniczych oraz budowlanych i innych wykonane w technologii HD Premium oraz SHD Silver Plus.
 3. Cykliczne serii Solar Deep Cycle - baterie z płynnym elektrolitem przeznaczone do głębokich rozładowań oraz pracy buforowej (podtrzymującej).
 4. Pojemnościowe wykonane w technologiach AGM oraz GEL.
 5. Wykonane w technologiach Ca/Ca, Sb/Ca, AGM oraz żelowej

Panther Batterien to niemiecka technologia, niemiecki producent, niemiecka solidność, oraz niemieckie standardy. Firma AKUM będzie wyłącznym przedstawicielem producenta Panther Batterien w Polsce. W naszej ofercie znajdują się produkty z linii Panther Premium Export, Panther P+30%, Panther SHD Silver Plus, Panther Premium LKW oraz Panther Solar. Z dumą wdrażamy te wyroby dla zapewnienia satysfkacji naszym klientom oraz użytkownikom.

Zalety akumulatorów serii Panther P+30% :

 • 30%-towa nadwyżka mocy w stosunku do standardu
 • Większa rezerwa pojemności
 • Większe nagromadzenie mocy
 • Zwiększona żywotność
 • Lepszy komfort użytkowania
 • Całkowicie bezobsługowe i bezpieczne

Akumulatory Panther Batterien produkowane są w Hannowerze który to zakład zalicza się do najnowocześniejszych w Europie.

Akumulatory Panther Batterien są identyczne z produktami przeznaczonymi na pierwsze wyposażenie (OEM) u takich producentów aut osobowych jak Audi, BMW, Mercedes-Benz czy Volkswagen. Linia Panther Batterien SHD to akumulatory tożsame z bateriami idącymi na wyposażenie OEM dla producentów aut ciężarowych takich jak DAF, MAN czy Volvo.

Takie rekomendacje świadczą o najwyższej klasie akumulatorów pod marką Panther. Firma AKUM będąca przedstawicielem marki w Polsce zapewnia :

 • Pełen asortyment produktów.
 • Właściwy dobór
 • Realizacje zamówień
 • Transport
 • Satysfakcjonujący serwis

 

Zertifikat

Panther

akumulator-panther-p45t

akumulator-panther-premium-572-09

akumulator-panther-shd-silver-plus-190

akumulator-panther-solar-956-02

Aby zobaczyć więcej produktów, przejdź do sklepu